Cookie beleid VVS'46

De website van VVS'46 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Gemeenschapsveiling uitje: Fietsen door Amsterdam

19 september 2022 19:00

Nog maar twee weken tot de Gemeenschapsveiling. Onze vereniging is een van de begunstigden van de veiling en wil met de opbrengst nieuwe trainersjassen aanschaffen, zodat de trainers er weer lekker warm bij lopen in het nieuwe jaar. Vanuit VVS'46 wordt het kavel Fietsen door Amsterdam opnieuw aangeboden. Spanbroeker Gerard Pepping, notulist bij de Bestuursvergaderingen van VVS'46, is de gids van dienst en neemt je mee voor een onvergetelijke tocht door Mokum. Dit wil je niet missen!

Een verslag van de vorige editie in 2021: Wat een geweldige dag hebben we gehad. Na een aantal keer uitstellen vond afgelopen zondag dan toch de fietstocht: Geef mij maar Amsterdam plaats. Deze kavel was aangeboden op de veiling 2019 en is georganiseerd door VVS. Afgelopen zondag konden we dan eindelijk echt vertrekken. Vervoer prima geregeld en ook het weer was prachtig. Gestart bij Sloterdijk en via een mooie route de eerste stop bij het industriële horeca/festival terrein de gasfabriek voor koffie met wat lekkers bij de Bakkerswinkel. Onderweg regelmatig een korte stop met uitleg, weetjes over de stad en over kunst die je zelf vaak niet opmerkt. Uitleg over de Jordaan, de Pijp, het vondelpark, het museumplein, onder het Rijksmuseum door gefietst. Teveel om op te noemen. Een heerlijk lunch op een dakterras in het zonnetje, een borrel op een terras en na het laatste stuk fietsen voldaan op huis aan. En ongemerkt, wat iedereen verbaasde, een tocht van 35 km gefietst! Namens alle deelnemers kan ik zeggen dat we echt hebben genoten!

Meer info over de Gemeenschapsveiling - zien we je daar?!

IMG-20210926-WA0018.jpg

Bloemgracht_Prinsengracht_Amsterdam_gelijk_aan_de_winnende_foto_Mokum_700_in_1975_-_kopie.jpg
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!