VVS'46 organisatie

VVS'46 organisatie

VVS'46 (Voetbal Vereniging Spanbroek)
Opgericht 22 augustus 1946
KNVB-nummer: BBFX04H
Team kleuren: oranje witt_25.png
Clublied

Adres en contactgegevens
Spanbroekerweg 120a
1715 GT Spanbroek

Telefoonnummer kantine: 0226 - 352400
E-mail: info@vvs46.nl
Rekeningnummer NL48 RABO 0350 7024 97

Postadres
Cicerostraat 11
1715 GE Spanbroek


Functie Naam Email Telefoon Commissie
BESTUUR        
Voorzitter Co Scholten voorzitter@vvs46.nl 06-53341777 DB
Penningmeester Erik Frerichs penningmeester@vvs46.nl 06-53824339 DB
Secretaris Kees Berkhout secretaris@vvs46.nl 06-51403582 DB
Communicatie / PR Dries Boereboom pr@vvs46.nl 06-53121199 PR
Technische zaken Joris Beerepoot tc@vvs46.nl 06-45304050 TC
Jeugdzaken Douwe van der Vaart jeugd@vvs46.nl 06-31028807 Jeugd
Commerciele zaken Dries Boereboom sponsoring@vvs46.nl 06-53121199  Sponsor
Accommodatie Alberto Steur accommodatie@vvs46.nl 06-22230553 Accomm
Wedstrijdsecretaris zondag Arjan Koning wedstrijdsecretaris_sen@vvs46.nl 06-53935222  
         
VERTROUWENSPERSOON        
Vertrouwenspersoon mannen Rein de Wit zwaluwstraat4@quicknet.nl 06-43146781  
Vertrouwenspersoon vrouwen Marina Appel m-karsten@quicknet.nl 06-43486274  
         
LEDEN ADMINISTRATIE
(zie informatiepagina)
       
Administratie Melanie Blaauwbroek ledenadmin@vvs46.nl 06-12500238 Leden
         
PR COMMISSIE
(zie informatiepagina)
       
Redactie website Astrid Klaver webmaster@vvs46.nl 06-43646106 PR
Redactie nieuwsbrief

Mariska Boereboom

Astrid Klaver

redactie@vvs46.nl   PR
         
JEUGDCOMMISSIE
(zie informatiepagina)
       
Jeugdtoernooien, activiteiten Irma Vlaar wedstrijdsecretaris_jun@vvs46.nl

0226-353848

06-83806770 (alleen Whatsapp)

Jeugd
Secretariaat Mariska Boereboom secretaris_jeugd@vvs46.nl 0226-354633 Jeugd
Jeugdactiviteiten Mariska Boereboom activiteiten@vvs46.nl 0226-354633 Jeugd
Activiteiten Ton Appel      
Jeugdtoernooien, activiteiten Frank Dekker jeugdtoernooi@vvs46.nl    
         
ZAALCOMMISSIE
(zie informatiepagina)
       
Zaalvoetbal Joris Beerepoot voorzitterzaal@vvs46.nl 06-45304050 Zaal
Zaalcommissie Rick Appel   06-22506327 Zaal
Zaalcommissie Marco Karel   06-53675668 Zaal
         
WEDSTRIJDSECRETARIAAT        
Zaterdag Irma Vlaar wedstrijdsecretaris_jun@vvs46.nl

0226-353848

06-83806770 (alleen Whatsapp)

Jeugd
Zondag Arjan Koning wedstrijdsecretaris_sen@vvs46.nl 06-53935222 Jeugd
Zaalvoetbal Aksha Rijkhoff wedstrijdsecretaris_zaal@vvs46.nl 06-18448202 Zaal
         
TECHNISCHE COMMISSIES        
Voorzitter Jeugd TC

Jacco Schaap

Ron Schaap

TC_jeugd@vvs46.nl

06-10283237

06-52563918

Jeugd
TC O15 - O19

Jacco Schaap

Edwin van Beek

 

06-10283237

06-24784110

Jeugd
TC O12 - O13 Werner Koning    06-23951634 Jeugd
TC O11 Marius Boon    06-52769909 Jeugd
TC O9 - O10

Rien van Bruchem

Gert Jan Tolhoek

 

06-11359501

06-53378992

Jeugd
TC Kweek O7-O8 Frank Dekker TCF_jeugd@vvs46.nl 06-13457778 Jeugd
Meidencoordinator Ron Schaap meidencoordinator@vvs46.nl 06-52563918 Jeugd
Keeperscoordinator Jeroen Hauwert TC_keepers@vvs46.nl 06-27480929 Jeugd
TC Dames 1/Overige senioren Edwin Blom blom_edwin@hotmail.com 06-49859656 Senioren
         
ACCOMMODATIE COMMISSIE        
Sportcomplex Alberto Steur accommodatie@vvs46.nl 06-22230553  Accom
         
KANTINE        
Kantine Boyd Stuij kantine@vvs46.nl 06-29044955 Kantine
Evenementen Co Scholten evenementen@vvs46.nl 06-53341777 Kantine
         
CONSUL        
Consul Johan Schuit   0226-351590 / 06-10530012 Consul
         
VERZORGERS
(zie informatiepagina)
       
A-selectie donderdag/zondag Maureen Vaalburg   06-45266765  
A-selectie dinsdag/zondag Jelmer Boets      
         
OUD PAPIER        
Coordinator Rob Derksen rob1.derksen@planet.nl 06-12599976  
         
ORANJEHAL        
Beschikbaarheidscoordinator Rein de Wit   06-43146781  
         
SCHEIDSRECHTERS COMMISSIE        
Coordinator Vacant      
         
SPONSOR COMMISSIE
(zie informatiepagina)
       
Sponsoring - bord, shirt, websponsoring Jan Peereboom j.peereboom2@ziggo.nl 06-13671480 Sponsor
Sponsoring - contracten Dirk Ranzijn dirkranzijn@quicknet.nl 06-53172637 Sponsor
Sponsoring - presentaties Jan Vijn janvijn@icloud.com 06-43025582 Sponsor
         
KLEDING COMMISSIE        
Kleding Piet Koelemeijer kleding@vvs46.nl 06-45275390

 

Kleding Jan Peereboom j.peereboom2@ziggo.nl 06-13671480  
         
         
SCHIPPER KOZIJNEN JEUGDTOERNOOI
(zie informatiepagina)
       
Coordinator Frank Dekker schipperkozijnentoernooi@vvs46.nl    
         
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!