Zure nederlaag VVS 1


VVS 1 heeft in haar tweede competitiewedstrijd een 2-1 nederlaag geleden uit bij VVW in Wervershoof. Er had meer in gezeten maar de mannen wisten het er niet uit te halen. In de eerste helft ging het spel gelijk op maar waren de meeste kansen voor VVS, oa voor Jesper Postt en meerdere voor Mick Koopman. Het was echter VVW dat op voorsprong kwam na een half uur en dat via een van richting veranderde bal met geluk op 2-0 kwam. VVS wist echter voor rust de aansluitingstreffer te maken door Mitchel Wester, waardoor de tweede helft weer spannend werd. Deze werd echter een wat rommelige helft, waarbij VVS aandrong maar de gelijkmaker niet wist te maken. Een verloren punt dus helaas.

VVS 2 speelde uit tegen FC Den Helder 2 en wist tegen deze sterke tegenstander helaas geen punten te pakken, het werd 4-1 voor de Nieuwediepers.

Business Club

Koopman
Windenergysolutions
Rijkhoff
KRNGroep
Van Lierop
Piet Swart
ZON
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Rabobank
Deventrade

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
Univé
NL-Jobs
SMP Sportcare
Heddes bouw