Wedstrijdverlag VVS VR2-DWB VR1


Vanmiddag 2 dames wedstrijden die naast elkaar worden gespeeld. Lastig om beide wedstrijden te volgen, maar leuk om nu alle dames tegelijkertijd te zien voetballen. Het team van Kees heeft toch last van de zenuwen, omdat onze buren vanuit de Weere nr. 1 staan en wij nr. 8. Met veel bekenden in het veld speelt het net iets anders, maar het is zeker een leuke en mooie wedstrijd om te zien. Er wordt hard gewerkt, de keepster Manou staat keurig haar doel te verdedigen en achterin worden veel ballen weg gewerkt. De middenvelders hebben hun handen vol aan de grote dames, maar weten mooie ballen naar de voorhoede mee te geven. Helaas is het DWB die scoort in de 1e helft. Na de rust zien we een goede 2e helft, waar Kees en z'n dames alle trucen te voorschijn halen. Helaas is de overwinning niet aan onze kant, maar hebben de dames enorm hard gewerkt om er een mooie wedstrijd van te maken. Trots op het elftal, hard gewerkt en wie weet volgende week weer net iets meer geluk aan jullie zijde!

Business Club

Windenergysolutions
Deventrade
Van Diepen
Schipper Kozijnen
ZON
Rabobank
Rijkhoff
Van Lierop
Koopman
KRNGroep
Piet Swart

Subsponsors

NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
Univé