We zoeken een machinist(m/v)


De bezoekers van VVS’46 roemen altijd de fraaie accommodatie. Die er ook altijd piekfijn uitziet. Dat komt door de vrijwilligers van de technische dienst die het onderhoud verzorgen. Eén van die groep vrijwilligers, Peter Peereboom, heeft jarenlang, als de machinist van de schrobmachine het onderhoud van de vloeren verzorgd. Jammer genoeg moet hij deze loopbaan beëindigen omdat het lopen lastiger voor hem is geworden.

Ook als voetballen niet direct “jouw ding” is, biedt VVS’46 zo een kans aan iedereen (vrouw /man) om een loopbaan te vervolgen. Dat die gaat glanzen is zeker .

Kom op maandagmorgen rond 9.30 uur bij VVS op de koffie om te zien hoe gezellig deze klus kan zijn!

Business Club

Schipper Kozijnen
Van Lierop
ZON
KRNGroep
Windenergysolutions
Van Diepen
Deventrade
Rijkhoff
Koopman
Rabobank
Piet Swart

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
Univé
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer