We zoeken een machinist(m/v)


De bezoekers van VVS’46 roemen altijd de fraaie accommodatie. Die er ook altijd piekfijn uitziet. Dat komt door de vrijwilligers van de technische dienst die het onderhoud verzorgen. Eén van die groep vrijwilligers, Peter Peereboom, heeft jarenlang, als de machinist van de schrobmachine het onderhoud van de vloeren verzorgd. Jammer genoeg moet hij deze loopbaan beëindigen omdat het lopen lastiger voor hem is geworden.

Ook als voetballen niet direct “jouw ding” is, biedt VVS’46 zo een kans aan iedereen (vrouw /man) om een loopbaan te vervolgen. Dat die gaat glanzen is zeker .

Kom op maandagmorgen rond 9.30 uur bij VVS op de koffie om te zien hoe gezellig deze klus kan zijn!

Business Club

Van Lierop
Koopman
Rabobank
KRNGroep
Deventrade
Schipper Kozijnen
ZON
Rijkhoff
Van Diepen
Windenergysolutions
Piet Swart

Subsponsors

NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw