VVS doet mee aan Rabo ClubSupport!


Een club is zoveel meer dan een club. Het is de plek waar je samenkomt, waar je iedereen kent, waar je jezelf kunt zijn. De Rabobank biedt met Rabo ClubSupport  financiële ondersteuning aan clubs en verenigingen. Om ze sterker te maken, voor nu en in de toekomst. Help jij VVS'46 haar doel te behalen? Als lid van de Rabobank bepaal jij namelijk welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard. Bekijk hoe je VVS'46 kunt steunen op rabobank.nl/clubsupport
Stemmen kan tussen 5 en 25 oktober.

Business Club

Windenergysolutions
Rabobank
ZON
Van Lierop
Van Diepen
KRNGroep
Deventrade
Piet Swart
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
Koopman

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer