VVS 46 VR2 –Wiron VR 1


Vandaag speelt ons 2e damesteam thuis tegen Wiron VR1 afkomstig uit Den Oever. De 1e helft kan ik helaas niet zien, maar het lukt om nog even te kijken tijdens de 2e helft. De stand als ik langs de lijn sta is 0-2. Wat ik hoor is dat Wiron het betere spel speelde in de vorige helft, maar er lijkt nu een omslag te zijn. Er worden mooie combinaties gemaakt door de dames, maar de achterhoede van Wiron staan als een huis. Zoals het lijkt zijn sommige dames toch iets ouder en lijken hierdoor meer ervaring te hebben bij het mee doen in de damescompetitie. Amber weet haar lichaam goed tussen de tegenstandster en de bal te dringen, verlegd snel de bal naar de andere voet, waardoor er een mooi schot op doel kan worden gegeven. Oeps helaas mis. Dan vlak voor het einde is er een speelster van VVS die per ongeluk het hoofd van de tegenstandster lijkt te raken met haar voet. De tegenpartij reageert hierop zeer vijandig (in woorden), waardoor er een speelster het veld met een rode kaart moet verlaten. Een terechte beslissing van de scheidsrechter dat dit niet wordt geaccepteerd!!

Jammer dat dit gebeurd tijdens de wedstrijd, want dit raakt de speelsters en het publiek langs de lijn. 
Ik wil nog even benoemen dat ik trots ben op de groep, dames hard gewerkt en keurig eigen spel zijn blijven spelen. Zo is de eindstand 0-2.

Business Club

Rijkhoff
Deventrade
Koopman
ZON
Piet Swart
Windenergysolutions
Rabobank
KRNGroep
Van Lierop
Schipper Kozijnen
Van Diepen

Subsponsors

Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
NL-Jobs