VVS 46 MO11-1 - SDOB MO11-2


De regen en wind woei over het C veld van VVS voor de wedstrijd van de MO11 tegen SDOB. Maar, de meiden hadden er zin in na de nederlaag van vorige week. Dat zat ze niet lekker. De teams waren aan elkaar gewaagd en het spel golfde op een neer. Maar de VVS verdediging, onder leiding van Lucy,  zat goed op slot  en de rest van de ballen werden vakkundig uit het doel gehouden door Jacky Rey. De tegenstander mocht aanvallen, maar niet te dicht bij het VVS doel :) De opbouw van achteruit bij VVS behoeft wel wat aandacht. Daar moet de trainers meer aan gaan werken. Naarmate de 1e helft vorderde begon VVS toch steeds meer aan te dringen bij het doel van SDOB en na 20 minuten was daar dan eindelijk de bevrijdende 1-0. Nina schoot hem mooi binnen. De meiden bleven aandringen bij het SDOB doel en een fout in de verdediging bij SDOB werd door Lucy hard afgestraft. 2-0! Lekker comfortabel de rust in. 

De zon kwam te voorschijn en het werd een mooie 2e helft. Het spel golfde weer lekker heen en weer en grote kansen kwamen er niet meer van beide kanten. Af en toe, nog een hachelijke situatie vanuit de opbouw, maar dat werd dan ook weer herstelt. Eindstand was een verdiende 2-0! 3 punten binnen op nummer 5 en SDOB realiseerde zich dat er vandaag niets te halen viel in Spanbroek! :)  Alle meiden scoorden een dikke voldoende! Volgende week weer tegen een directe concurrent uit Enkhuizen, maar wel weer met het thuisvoordeel! 
 

Business Club

Schipper Kozijnen
KRNGroep
Rabobank
ZON
Rijkhoff
Koopman
Deventrade
Piet Swart
Windenergysolutions
Van Lierop
Van Diepen

Subsponsors

Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Univé