VVS '46 JO8-1 - SV Spartanen JO8-2: 13-4


Na de 2 oefenwedstrijden waarin we met de neus op de feiten werden gedrukt door iets fanatiekere teams, was het vandaag de kans om te laten zien dat wij ook fanatieker dan de tegenstander kunnen zijn. Zonder goalgetter Silvan Tesselaar, maar met JO7 gast-speler Mees Koopman moest de klus vandaag geklaard worden. Doelman probleem was opgelost, want Mees wilde de 1e helft wel keepen. En dat deed hij met verve. De 1-0 van Kane lag er al in de 1 minuut in, maar de gelijkmaker kwam daar vlot achteraan. Daarna was het toch VVS wat de klok sloeg en VVS liep uit naar een 5-1 voorsprong bij rust. Jim, Zett (2x) & Lev zorgden voor de doelpunten. De eerste goal van Zett was er eentje om in te lijsten. Het net van het doel beweegt nog steeds, zo hard was het schot. Achterin werd het ook goed verdedigd door iedereen, als team, met z'n vijven. Bij balbezit van Spartanen werd er goed gejaagd om weer snel in balbezit te komen. Kortom, een puike 1e helft. 

Kane keepte de 2e helft, dan heeft hij zijn beurt ook weer gehad. De 2e helft ging op dezelfde voet verder, terwijl de concentratie bij de tegenstander iets minder werd. Dit resulteerde in 8 doelpunten in de 2e helft. Gastspeler Mees scoorde 6-1. Zijn eerste doelpunt bij de "grotere" jongens. Maar qua fanatisme deed hij helemaal niks onder voor de anderen, maar hij was wel onder de indruk van het grote veld. JIm scoorde zijn 2e van de dag, Jimmy scoorde er nog een hattrick achteraan. Zett maakte zijn 3e van de dag. Noah was de enige die nog niet had gescoord, maar hij maakte de 12-2 na een mooie actie op de rechterflank met een schot in de lange hoek. Na de 12-2 verslapte de VVS concentratie en scoorde Spartanen nog 2x. Echter, de laatste actie van de dag was voor Lev met de eindstand van 13-4. Aaron wilde doelpunten voor zijn verjaardag en hij kreeg doelpunten voor zijn verjaardag..... En zijn eigen zoon, Zett, speelde een puike partij vandaag! En Mees bedankt dat je mee wilde spelen, anders hadden we geen wissels gehad! OP naar de volgende wedstrijd tegen de West-Friezen! De teamspirit en zelfvertrouwen zitten nu op een goed niveau, na vandaag!

Business Club

Deventrade
Koopman
ZON
Rabobank
Rijkhoff
Van Diepen
Windenergysolutions
Van Lierop
KRNGroep
Schipper Kozijnen
Piet Swart

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé