VVS'46 groener dan je denkt


Met 700 zonnepanelen, 6 grondbronnen, het juiste onderhoud aan de technische installaties en de eerder dit jaar geinstalleerde LED veld belichtingting is het VVS'46 gelukt samen met BijZon om een reductie in energie verbruik te realiseren van 19% ten opzichte van een jaar eerder. Meten is weten, dit houdt in dat met hulp van Rob Derksen onze installaties en energieverbruik nauwlettend in de gaten gehouden wordt. Dit zorgt er mede voor dat we snel kunnen inspringen als het energieverbruik om wat voor een reden dan ook hoger uit zou vallen dan verwacht. Zo kwamen wij er o.a. achter dat het ventilatiesysteem niet efficient functioneerde en voor onnodig extra energie verbruik zorgde. Een mooi groen resultaat voor onze oranje vereniging. Wist u dat VVS'46 160% van het totale verbuik opwekt?

Business Club

ZON
Rabobank
Windenergysolutions
Schipper Kozijnen
KRNGroep
Deventrade
Van Lierop
Koopman
Rijkhoff
Piet Swart
Van Diepen

Subsponsors

Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare
Univé
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer