VVS'46 doorbreekt dementie taboe


Bijna iedereen krijgt er op een of andere manier mee te maken: dementie. Ook binnen het vrijwilligerskorps van VVS’46. Om te leren hoe hier het beste mee om te gaan waren maandagochtend Addy de Mooy, dementieconsulent en casemanager Tini Eikenaar van hulpverleningsorganisatie Geriant uitgenodigd. Zij legden de kenmerken van dementie uit en gaven tips hoe hier het beste mee om te gaan: Wees alert, geef duidelijke instructies en heldere, niet te ingewikkelde opdrachten. Ook humor is een goede manier om hier mee om te gaan; reageer vooral niet te krampachtig. Ook adviseerden ze om dementerenden zo lang mogelijk bij het vrijwilligerswerk te betrekken. En dat zijn we zeker van plan. Al met al een zeer informatieve ochtend die door ongeveer 25 mensen bezocht werd en die een duim omhoog opleverde in het NHD.

Business Club

Van Lierop
Piet Swart
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
Rabobank
Van Diepen
ZON
Windenergysolutions
KRNGroep
Koopman
Deventrade

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
NL-Jobs
Univé