VVS'46 corona update 24 maart 2020


Beste spelers, vrijwilligers, supporters,


Gisteravond is het kabinet met een aantal verscherpte maatregelen gekomen om het coronavirus tegen te gaan. Alle bijeenkomsten worden verboden tot 1 juni (in plaats van 6 april). Dat betekent dus dat er tot 1 juni geen evenementen op ons complex kunnen plaatsvinden.
 

Dit betekent helaas dat, naast de eierenactie, ook de volgende evenementen niet door kunnen gaan:

·       BHV/AED-cursus (2 april; deze is vooralsnog verschoven naar 11 juni)

·       Klaverjassen (3 april)

·       Reünie damesvoetbal (18 april).

·       De Koningsspelen van de Oranjevereniging (27 april).

·       Het BBQ/mix toernooi voor de O13/O15 (22 mei)

·       Het Schipper Kozijnen Familietoernooi (31 mei)
 

Ontzettend jammer natuurlijk, maar wel begrijpelijk. Gezondheid van ons allen gaat altijd voor het mooie spelletje voetbal.

Op 6 april 2020 neemt de KNVB een besluit wat er gaat gebeuren t.a.v. de wedstrijden en trainingen. Tot die datum blijft ons complex dus voor iedereen dicht. Hiertoe zijn vandaag ook extra waarschuwingen opgehangen op het complex.

Wanneer wij op advies van de KNVB nieuwe maatregelen moeten nemen, dan informeren wij daar iedereen verder over via een update op dit bericht.

Als we ons allemaal aan de maatregelen houden, dan hopen wij dat we na 1 juni het één en ander weer mogen oppakken en anders beginnen we straks, als de coronaproblematiek dermate onder controle is, met een schone lei aan het nieuwe seizoen waarin we ons 75-jarig gaan vieren. Want één ding is zeker: we komen sterk terug.

 

Met vriendelijke groet,
 

Het bestuur van VVS’46

Business Club

Rijkhoff
Windenergysolutions
Piet Swart
Van Lierop
ZON
Van Diepen
Rabobank
Schipper Kozijnen
Deventrade
KRNGroep
Koopman

Subsponsors

Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé