VVS 1 wint knap


VVS 1 speelde zondag thuis tegen subtopper VVW en had wat goed te maken na de 5-1 uitnederlaag. De Wervershovers zijn het zicht op de prijzen wat kwijt en dat was toch wel te merken tijdens de wedstrijd. VVS legde veel energie in de wedstrijd en kwam binnen 10 minuten op 1-0 voor door Mike Groot. VVW wist zich met de wind in de rug weinig kansen te scheppen. Na een afgekeurde goal van hem wist Stefan Dol kort voor rust de 2-0 binnen te schieten uit een vrije trap. Een mooi uitgangspunt voor de tweede helft met de wind in de rug. Na ruim een uur wist Mike ook de 3-0 te maken, wat ook de eindstand bleek.

VVS neemt hierdoor wat afstand van de onderste plekken en doet goede zaken. Volgende week wordt er uit bij SEW gespeeld en is er weer wat recht te zetten....

Business Club

Deventrade
Windenergysolutions
Schipper Kozijnen
Piet Swart
ZON
Van Lierop
Koopman
Rabobank
Van Diepen
Rijkhoff

Subsponsors

SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
Univé
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop