VVS 1 is op stoom


Zelden tot nooit zal VVS een lekkerder wedstrijd hebben gespeeld op dit niveau. Al na 2 minuten opende Mick Koopman de score, en reeds na 5 minuten maakte hij ook de 2-0. De 3-0 leek snel te volgen, maar topscorers Mick en Mike hadden nog even meer tijd nodig. Het was routinier Aaron die na een mooie aanval na een klein half uur de 3-0 maakte. Hauwert'65 had op dat moment eigenlijk nog geen kans gehad. Nog voor rust was het toch Mike Groot die weer scoorde, met het hoofd uit een corner, en zo de ruststand op 4-0 bepaalde. VVS ging echter door; na een schot van Jesper belandde de bal via een Hauwert verdediger in eigen doel en al in de 55e minuut maakte Mick zijn derde en werd het 6-0. VVS volger Rense Beerie tweette al 'tien tien tien', maar zover kwam het niet. Larbi wisselde begrijpelijkerwijs en bracht youngsters Daan, Thijs Leek en Karel. Het was een andere youngster, Mick Koopman, die de titel Man of the match opeiste en met zijn vierde goal de 7-0 eindstand bepaalde. Een heerlijke overwinning van VVS, dat nu echt kan spreken van een sterke seizoensstart en in 7 duels als 21 keer scoorde (meest scorende ploeg). 

Ook VVS 2 kan dat overigens spreken van een goede start, met een 0-0 thuis tegen Always Forward 2 en een plek in de middenmoot van de 2e klasse. 

Goed bezig mannen !

Business Club

KRNGroep
Windenergysolutions
Koopman
Piet Swart
ZON
Van Lierop
Rijkhoff
Deventrade
Rabobank
Van Diepen
Schipper Kozijnen

Subsponsors

Heddes bouw
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
Univé
Fietsvoordeelshop