Vrouwen 1 sluipt naar de top


Vrouwen 1 is in haar tweede jaar in de 4e klasse goed bezig. Het team presteert stabiel en weet ook van de ploegen om zich heen punten te pakken. Zo werd er zondag, als nummer 3 van de ranglijst, met 0-1 gewonnen van nummer 4 KSV! Extra lekker was dat de koploper Alcmaria Victrix, die al het hele seizoen bovenin staan, vandaag verloor van Grasshoppers. Hierdoor staat VVS in verliespunten 2e, op slechts 1 punt van de Alkmaarsen. LSVV staat daar met een wedstrijd meer gespeeld nog 1 punt boven. De meiden zijn echter pas slechts halverwege de competitie, met nog 12 wedstrijden te spelen. Maar het kan weleens een interessante slotfase gaan worden voor de meiden van Bonne en Barry... 

Business Club

ZON
Rabobank
Windenergysolutions
Koopman
KRNGroep
Schipper Kozijnen
Van Diepen
Deventrade
Rijkhoff
Van Lierop
Piet Swart

Subsponsors

Univé
NL-Jobs
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop