Verenigen doe je samen


Het woord zegt het al, vereniging zoals in Voetbal Vereniging Spanbroek. De vereniging is van ons samen en samen zijn we sterk. Of veel handen maken licht werk gaat ook zeker op voor VVS’46. VVS’46 is en gezellige en gezonde vereniging die draaiend wordt gehouden door vele vrijwilligers. Iedere week weer zetten deze vrijwilligers zich in voor de vereniging en dus voor u of uw kind. Ook VVS’46 kan nog altijd meer vrijwilligers gebruiken, de keuze in vrijwilligerswerk is dan ook zeer ruim en kan ingevuld worden door jong en oud. Wil jij je ook inzetten voor VVS’46 neem dan contact met ons op, en dan maken we samen VVS’46 nog mooier. Op dit moment zijn er meerdere vacatures en die vind je hier. Denk jij hier niet geschikt voor te zijn maar wil jij je wel inzetten voor VVS’46, stuur een mail naar pr@vvs46.nl of bel 06-53121199.

Business Club

Piet Swart
Deventrade
Van Lierop
KRNGroep
Rabobank
Windenergysolutions
Rijkhoff
Van Diepen
Schipper Kozijnen
ZON
Koopman

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
NL-Jobs
SMP Sportcare
Heddes bouw