Van huis naar clubhuis


Een mooi initiatief van Sebastiaan Vriend van Piet Swart Vastgoed: van ieder verkocht huis doneert Piet Swart Vastgoed 250 euro aan vereniging naar keuze van de verkoper. Uiteraard is het heel fijn als als een verkoper dan aan VVS'46 denkt. Helemaal fantastisch is het als in korte tijd maar liefst 6 huizenverkopers dit doen. Afgelopen zondag kwamen Sebastiaan en Annemarie een check overhandigen van maar liefst 1500 euro, met dank aan de families Appelman, Hoebe, Schaap, Van Langen, Konijn-Kunis en Besseling. Superbedankt allemaal!

Business Club

ZON
KRNGroep
Van Lierop
Windenergysolutions
Van Diepen
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Deventrade
Rabobank
Rijkhoff
Koopman

Subsponsors

NL-Jobs
Heddes bouw
Univé
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer