Tweede wint topper!


VVS 2 speelde zondag de topper thuis tegen nummer 2 KGB 2. Uit was er gewonnen na een spannende wedstrijd, ook nu bleek het verschil klein. In de eerste helft wist VVS via Karel Koelemeijer de enige treffer te scoren. Een hele belangrijke overwinning in de strijd om de titel in de reserve 3e klasse (zie stand), waarbij VVS nu toch wel ruim aan kop gaat en de slotfase van de competitie nadert. En dat is nu al knap te noemen voor de promovendus, waar trainer coach Niels Kolb een sterk collectief van heeft gesmeed dat er samen voor gaat. Complimenten mannen!

Business Club

Deventrade
Windenergysolutions
ZON
Rabobank
Van Diepen
Rijkhoff
Koopman
Van Lierop
Schipper Kozijnen
Piet Swart

Subsponsors

Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw