Succesvol mixtoernooi


Alle lichtingen van de O7 t/m O13 waren per leeftijdsgroep gemixed en in gelijkwaardige teams ingedeeld. De opkomst was super en ook veel ouders en grootouders wisten de weg naar de Oranjehal te vinden. Er werd gespeeld met 5*5 of 4*4 op een half veld, waarbij er door werd gevoetbald bij de boarding. Met de lage en brede goals waren er volop doelpunten te zien. Van het kluitjesvoetbal bij de O7 tot technische hoogstandjes bij de O11, er was genoeg te genieten in onze prachtige Oranjehal. Een mooie nieuwe traditie is hiermee aan het ontstaan, na de eerste editie van vorig jaar. 

Business Club

Van Diepen
Rijkhoff
Windenergysolutions
KRNGroep
Piet Swart
ZON
Schipper Kozijnen
Koopman
Van Lierop
Rabobank
Deventrade

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
SMP Sportcare
Univé
NL-Jobs