Start aanleg nieuw kunstgrasveld


Vanmorgen is er dan echt begonnen met de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld bij VVS’46.

Oud VVS'46 bestuurder Dirk Ranzijn en wethouder Herman ter Veen zetten de eerste schop in het oude veld. De komende 5 weken zal er hard gewerkt worden om het oude met rubber gevulde veld te vervangen door een met kurk gevuld veld. Hiermee kan VVS’46 het komende decennium weer heerlijk voetballen en trainen. Alle trainingen en onderlinge oefenwedstrijden zullen de komende 5 weken uitwijken naar de omliggende grasvelden. Eind april kunnen we dan los op het nieuwe veld.

Business Club

Koopman
Windenergysolutions
Rijkhoff
Rabobank
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Van Diepen
KRNGroep
Van Lierop
Deventrade
ZON

Subsponsors

SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop