Speelschema Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi 23 en 24 augustus 2019


Update 17-8: Hierbij het speelschema voor het Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi. Alle jeugdteams vanaf jo8 spelen mee met het toernooi. De de jo17 en jo19 spelen op de vrijdagavond, alle andere teams jongens en meisjes spelen op de zaterdag. Alle poules zijn vol! Als er nog iemand 3 wedstrijden wil fluiten op de zaterdag, dan zou dat fijn zijn. Kijk in het schema voor de open plekken. We wensen iedereen een gezellig en sportief toernooi en tot de 23 of 24e!

Groet de Toernooicommissie

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi toernooischema.pdfSchipper Kozijnen Jeugdtoernooi toernooischema.pdfza 17 aug 2019

 

 

 

Business Club

ZON
Windenergysolutions
Koopman
Van Lierop
Rijkhoff
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Deventrade
Van Diepen
Rabobank

Subsponsors

Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé