Speelschema Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi 23 en 24 augustus 2019


Update 17-8: Hierbij het speelschema voor het Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi. Alle jeugdteams vanaf jo8 spelen mee met het toernooi. De de jo17 en jo19 spelen op de vrijdagavond, alle andere teams jongens en meisjes spelen op de zaterdag. Alle poules zijn vol! Als er nog iemand 3 wedstrijden wil fluiten op de zaterdag, dan zou dat fijn zijn. Kijk in het schema voor de open plekken. We wensen iedereen een gezellig en sportief toernooi en tot de 23 of 24e!

Groet de Toernooicommissie

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi toernooischema.pdfSchipper Kozijnen Jeugdtoernooi toernooischema.pdfza 17 aug 2019

 

 

 

Business Club

Van Diepen
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
KRNGroep
Van Lierop
Deventrade
Rijkhoff
Piet Swart
Rabobank
Koopman
ZON

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé
Fietsvoordeelshop