Spectaculaire Kerstcross aftermovie


Bekijk de spectaculaire Kerstcross aftermovie 

Dankzij de inzet van Filmmacht, het productiebedrijf van filmmaker Jesper van Langen (speler van VVS 2), kunnen we nu genieten van schitterende beelden van Kerstcross Opmeer. In twee minuten word je van start tot finish meegenomen met de deelnemers, terwijl dronebeelden de lange slierten deelnemers in het Spanbroeker landschap nog indrukwekkender maken. Vele VVS'ers verschenen op Tweede Kerstdag aan de start, langs het parcours en in de kantine. De taart voor grootste teamopkomst werd gewonnen door de Jongens 10-1!  Alle foto's, de uitslagen en finishfilmpjes  en de loterijtrekking zijn op de Kerstcross website te vinden. 

Business Club

Schipper Kozijnen
Van Lierop
Rijkhoff
Rabobank
Van Diepen
Piet Swart
Deventrade
Windenergysolutions
Koopman
ZON

Subsponsors

NL-Jobs
SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer