Spectaculaire Kerstcross aftermovie


Bekijk de spectaculaire Kerstcross aftermovie 

Dankzij de inzet van Filmmacht, het productiebedrijf van filmmaker Jesper van Langen (speler van VVS 2), kunnen we nu genieten van schitterende beelden van Kerstcross Opmeer. In twee minuten word je van start tot finish meegenomen met de deelnemers, terwijl dronebeelden de lange slierten deelnemers in het Spanbroeker landschap nog indrukwekkender maken. Vele VVS'ers verschenen op Tweede Kerstdag aan de start, langs het parcours en in de kantine. De taart voor grootste teamopkomst werd gewonnen door de Jongens 10-1!  Alle foto's, de uitslagen en finishfilmpjes  en de loterijtrekking zijn op de Kerstcross website te vinden. 

Business Club

Koopman
Rijkhoff
ZON
Van Diepen
Rabobank
Schipper Kozijnen
Van Lierop
Piet Swart
Deventrade

Subsponsors

NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Univé