Sjaak Schuit versterkt selectie


Je zou het bijna niet zeggen, maar de voetbalcompetitie loopt nog en de herenselectie traint ook door. Sinds begin januari doet ook Sjaak Schuit (jr) dat bij ons. Hij is teruggekomen van Hollandia, waar hij jaren in de hoogste jeugdteams speelde en dit seizoen in de landelijke O21. Sjaak is een (centrale) verdediger.

Naar eigen zeggen was het een potje invallen bij VVS 8, met zijn broer Tom, dat zijn oranje voetbalhart weer sneller deed kloppen. Sjaak zegt "ik kijk er naar uit om weer met vrienden en dorpsgenoten lekker te voetballen, en plezier en gezelligheid te beleven. Mijn doel is om een belangrijke waarde te worden voor VVS 1." Klinkt goed vinden wij, van harte welkom Sjaak!

Business Club

KRNGroep
ZON
Schipper Kozijnen
Rabobank
Deventrade
Rijkhoff
Van Diepen
Koopman
Piet Swart
Van Lierop
Windenergysolutions

Subsponsors

SMP Sportcare
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw