SEW VR1 – VVS 46 VR2


Voor het eerst dit seizoen 2 dames teams van VVS, vandaag voor het eerst spelend als dames 2 uit tegen de dames uit Nibbixwoud. Ik besluit even te gaan kijken hoe de dames na al enkele trainingen te hebben gehad samen met het 1edames team. Het is even wennen, maar er wordt goed overgespeeld en de dames stralen rust uit. Onder leiding van Kees staat het team lekker te ballen en hebben ze veel  plezier. Goede aannames, mooie pases en diverse kansen. Na een half uur is het Femke die weet te scoren voor VVS. Dit beloofd een goede 1ewedstrijd te worden. Leuk om vanaf de zijlijn te zien dat de conditie al behoorlijk is en er mooi over wordt gespeeld. Ik besluit de 2ehelft snel richting Spanbroek te fietsen om bij de dames 1 te kijken. Uiteindelijk is het 0-2 geworden door nog een doelpunt van Femke een mooi resultaat en meer dan verdiend!  

Business Club

Windenergysolutions
Van Lierop
ZON
Schipper Kozijnen
Van Diepen
Deventrade
Koopman
Rijkhoff
Piet Swart
Rabobank

Subsponsors

NL-Jobs
Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare