Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi


Na twee jaar zijn we weer terug met ons Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi op vrijdag 23 en zaterdag 24 augustus 2019.

Op vrijdagavond om 18:00 uur starten we met het Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi om 18:00 uur met de jongens 17 en 19. Op zaterdagochtend start het toernooi om 8:30 uur met de jongere jeugd vanaf jo8. Het toernooi zal eindigen van 15:00 tot 17:00 uur met de oudere jeugd jo14-1, jo15-16 en mo17. Het wedstrijdschema volgt zo snel mogelijk. Wil je helpen organiseren met het toernooi of fluiten neem dat contact op met irmavlaar@quicknet.nl.

Business Club

Van Lierop
Rabobank
Piet Swart
Koopman
Rijkhoff
Windenergysolutions
Deventrade
ZON
Schipper Kozijnen
Van Diepen

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
SMP Sportcare
Heddes bouw
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop