Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi


Na twee jaar zijn we weer terug met ons Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi op vrijdag 23 en zaterdag 24 augustus 2019.

Op vrijdagavond om 18:00 uur starten we met het Schipper Kozijnen Jeugdtoernooi om 18:00 uur met de jongens 17 en 19. Op zaterdagochtend start het toernooi om 8:30 uur met de jongere jeugd vanaf jo8. Het toernooi zal eindigen van 15:00 tot 17:00 uur met de oudere jeugd jo14-1, jo15-16 en mo17. Het wedstrijdschema volgt zo snel mogelijk. Wil je helpen organiseren met het toernooi of fluiten neem dat contact op met irmavlaar@quicknet.nl.

Business Club

Van Diepen
Koopman
Deventrade
Schipper Kozijnen
Rabobank
KRNGroep
Van Lierop
Piet Swart
Windenergysolutions
Rijkhoff
ZON

Subsponsors

NL-Jobs
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw