Rabobank verlengt contract


VVS is blij dat de Rabobank zich weer heeft verbonden voor 3 jaar aan VVS'46. Een paar weken geleden werd het contract met de Kerstcross nog ondertekend, maar nu werd het contract met VVS'46 ondertekend. 3 jaar lang kan VVS'46 weer rekenen op financiele steun van de Rabobank. Het is niet gebruikelijk dat de Rababank een contract verlengt omdat ze ook andere verenigingen willen kunnen steunen. Omdat VVS'46 een brede actieve vereniging is met veel leden en zich daarbij voor de alle jongste en oudste positief inzet, meent de Rabobank dat ze het contract voor weer 3 jaar moeten verlengen. Hier is VVS'46 natuurlijk erg blij mee. Met deze financiele steun kunnen wij weer verder werken aan een gezonde gezellige verening. 

Business Club

Rijkhoff
Koopman
Piet Swart
ZON
Van Diepen
Deventrade
Rabobank
Schipper Kozijnen
Van Lierop

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Univé
NL-Jobs
Heddes bouw