Wedstrijden / programma

  

 vrijdag 28 februari 2020 
Aanvang Teams  ScheidsMeer
19:15VVS 46 VR4 - Alpha Tours VR2  
19:15Spirit 30 (SC) 1 - VVS 46 2  
19:15zvv Nieuweboer Architecten JO17-4 - VVS 46 JO17-1  H. (Hielke) Mintjes
20:10VVS 46 5 - zvv Nieuweboer Architecten 2  
21:05VVS 46 4 - Wapen van Grootebroek 2  
21:05Wapen van Grootebroek 3 - VVS 46 3  
 zaterdag 29 februari 2020 
Aanvang Teams  ScheidsMeer
09:15VVS JO9- - VVS jo8-1 
10:00VVS 46 MO13-2 - SVW 27 MO13-2  T (Theo) van Diepen
10:00West Frisia JO12-1 - VVS 46 JO12-1  P. (Piet) Rood
10:00VVS 46 JO9-1 - MOC Jo9-1 
10:00SEW jo7 - VVS 46 Jo7-1  
12:30Hoogland JO15-3 - VVS 46 JO15-1  
13:00JO16-1 - Hollandia jo14-1 
 zondag 1 maart 2020 
Aanvang Teams  ScheidsMeer
09:30RKEDO MO17-1 - VVS 46 MO17-1  Afgeschermd
09:45VVS 46 4 - RKEDO 3  R.R. (Roland) Bontekoning
10:00VVS 46 6 - HOSV 3  A (Alberto) Steur
10:00ST Twisk TSV/ALC 35+1 - VVS 46 35+1  
11:00Con Zelo JO19-1 - VVS 46 JO19-1  T. (Thomas) Bakker
11:30Valken de 2 - VVS 46 3  C. (Cor) Doodeman
11:30Kwiek 78 VR2 - VVS 46 VR1  J.B.Y. (Eric) Janken
12:00VVS 46 JO17-2 - Dynamo JO17-2  N (Nico) Bosch
12:00VVS 46 JO19-2 - SEW JO19-1  M. (Michel) Kuilman
14:00VVS 46 1 - Hollandia T 1  O. (Owen) van Hooff
14:00VVS 46 JO17-1 - Victoria O JO17-2  B (Bouk) Mulder
14:15Always Forward VR2 - VVS 46 VR2  
 maandag 2 maart 2020 
Aanvang Teams  ScheidsMeer
22:00zvv Nieuweboer Architecten 2 - VVS 46 5  J.G.M. (Hans) Koekkoek
 woensdag 4 maart 2020 
Aanvang Teams  ScheidsMeer
19:10Dijkhuis (FC) VR1 - VVS 46 VR4  R. (Ravi) Jongkind
 vrijdag 28 februari 2020 
Aanvang Teams VeldKleed. thuisKleed. uit Scheids
19:15VVS 46 VR4 - Alpha Tours VR2 Oranjehal veld 1 
20:10VVS 46 5 - zvv Nieuweboer Architecten 2 Oranjehal veld 1 
21:05VVS 46 4 - Wapen van Grootebroek 2 Oranjehal veld 1 
 zaterdag 29 februari 2020 
Aanvang Teams VeldKleed. thuisKleed. uit Scheids
09:15VVS JO9- - VVS jo8-1C1-B56 
10:00VVS 46 MO13-2 - SVW 27 MO13-2 B112 T (Theo) van Diepen
10:00VVS 46 JO9-1 - MOC Jo9-1C1-A34 
10:00SEW jo7 - VVS 46 Jo7-1  
13:00JO16-1 - Hollandia jo14-1A12 
 zondag 1 maart 2020 
Aanvang Teams VeldKleed. thuisKleed. uit Scheids
09:45VVS 46 4 - RKEDO 3 A12 R.R. (Roland) Bontekoning
10:00VVS 46 6 - HOSV 3 B56 A (Alberto) Steur
12:00VVS 46 JO17-2 - Dynamo JO17-2 C78 N (Nico) Bosch
12:00VVS 46 JO19-2 - SEW JO19-1 C34 M. (Michel) Kuilman
14:00VVS 46 1 - Hollandia T 1 A111 O. (Owen) van Hooff
14:00VVS 46 JO17-1 - Victoria O JO17-2 A910 B (Bouk) Mulder
 vrijdag 28 februari 2020 
Aanvang Teams  Meer
19:15Spirit 30 (SC) 1 - VVS 46 2  
19:15zvv Nieuweboer Architecten JO17-4 - VVS 46 JO17-1  
21:05Wapen van Grootebroek 3 - VVS 46 3  
 zaterdag 29 februari 2020 
Aanvang Teams  Meer
10:00West Frisia JO12-1 - VVS 46 JO12-1  
12:30Hoogland JO15-3 - VVS 46 JO15-1  
 zondag 1 maart 2020 
Aanvang Teams  Meer
09:30RKEDO MO17-1 - VVS 46 MO17-1  
10:00ST Twisk TSV/ALC 35+1 - VVS 46 35+1  
11:00Con Zelo JO19-1 - VVS 46 JO19-1  
11:30Valken de 2 - VVS 46 3  
11:30Kwiek 78 VR2 - VVS 46 VR1  
14:15Always Forward VR2 - VVS 46 VR2  
 maandag 2 maart 2020 
Aanvang Teams  Meer
22:00zvv Nieuweboer Architecten 2 - VVS 46 5  
 woensdag 4 maart 2020 
Aanvang Teams  Meer
19:10Dijkhuis (FC) VR1 - VVS 46 VR4  

Business Club

Koopman
ZON
Van Diepen
Deventrade
Schipper Kozijnen
Rijkhoff
Van Lierop
Piet Swart
Windenergysolutions
Rabobank
KRNGroep

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Univé
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
NL-Jobs