Prettige vakantie!


Afgelopen zondag is er een middag georganiseerd door o.a. het derde elftal, het Poolse team, op het VVS-complex. Ongeveer 160 Poolse kinderen en volwassen konden spelletjes spelen en voetballen. Het was een prachtige zonnige dag. Volgens de organisatie was de middag zeer geslaagd en voor herhaling vatbaar. Dinsdag is de afsluitingsavond voor coaches en trainers en daarna is het praktisch gebeurd met alle activiteiten en gaat VVS’46 met vakantie. De maandagmorgenploeg zorgt dat het complex weer picobello de zomermaanden ingaat. Het duurt nog even voor de scholen hun deuren sluiten, maar als jullie straks met vakantie gaan wens ik iedereen, ook namens het bestuur, een heel fijne, prettige, zonnige, zorgeloze vakantie. Geniet er van!
Groeten Rein

Business Club

Deventrade
Rijkhoff
Van Diepen
ZON
Rabobank
Koopman
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Van Lierop

Subsponsors

SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
Univé
Heddes bouw