Oud papier - ff in je agenda zetten


VVS’46 mag een paar keer per jaar op een zaterdagmorgen met een team meedoen met het ophalen van het Oud Papier. Dat is met recht “Liefdewerk-Oud-Papier”. Waarmee bedoeld wordt dat dit ieder jaar een paar duizend euro in het VVS-laatje opbrengt. 

Misschien heb je gelezen dat de prijzen die “in de markt” ervoor worden betaald laag zijn. Dat zal door de virus vooralsnog niet hoger worden. Maar gelukkig is er een fonds dat de ophalers daarvan niets zullen merken. Het moet door dat “sponsoring” uit dat fonds  aantrekkelijk blijven om het oud-papier apart op te halen. 

VVS’46 is op zaterdag 23 mei (4 man) en 7 juni (10 man) a.s. aan de beurt. Het zesde seniorentam van VVS mag het nu doen. En enkelen van het 7de, die in januari niet konden.

Ergens in de komende weken zal ik een  Whats App-groep  Papier Ophalen aanmaken waarmee we de afspraken kunnen maken. Nú kan je er in jouw agenda alvast rekening mee houden dat je op een van de twee zaterdagochtenden mag meedoen!

 

ROB DERKSEN

VVS’46 Coördinator 

Business Club

Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Van Lierop
Rabobank
ZON
Deventrade
Koopman
Piet Swart
Van Diepen
KRNGroep
Rijkhoff

Subsponsors

Univé
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare