Oranjehal mixtoernooi 11 januari


Op zaterdag 11 januari vindt de tweede editie van het Oranjehal mixtoernooi plaats. In de langere winterstop is er alle tijd om onze eigen hal goed te gebruiken. Dat gaan we doen door onderlinge mixwedstrijden te spelen per leeftijdscategorie voor al onze jongens en meidenleden uit de O7 t/m O13. Er worden wedstrijden van 20 minuten gespeeld tussen tevoren ingedeelde en gemixte teams (jongens en meiden weliswaar apart), die worden begeleid door de VVS jeugdcoaches. Na afloop trakteert het Bielzenplan alle deelnemers op wat lekkers in de kantine. 

De speeltijden en teamindelingen worden later bekend gemaakt. Alle spelers en speelsters worden verwacht deze dag. Ze worden verzocht hun trainingstenue voor de zaal te dragen met zaalschoenen.

Groet Ruud Loos

ruudloos@live.nl

 

Business Club

KRNGroep
Van Lierop
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Van Diepen
ZON
Deventrade
Piet Swart
Rabobank
Koopman
Rijkhoff

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
NL-Jobs