Ons voetbal is van iedereen


Vorige week zaterdag heeft de KNVB samen met het kabinet maatregelen aangekondigd tegen racisme en discriminatie in het voetbal. Met de ministeries van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Justitie en Veiligheid en Sociale Zaken en Werkgelegenheid zijn ze in de afgelopen maanden tot een omvangrijk meerjarenprogramma gekomen, dat racisme en discriminatie uit het voetbal moet bannen. Dit doen ze met een daadkrachtige aanpak, die zowel in het betaald- als het amateurvoetbal wordt ingevoerd. Het aanvalsplan heet: Ons voetbal is voor iedereen’. Klik op de link voor meet informatie.

Business Club

Windenergysolutions
Rabobank
Rijkhoff
Koopman
ZON
Piet Swart
Deventrade
Schipper Kozijnen
KRNGroep
Van Diepen
Van Lierop

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Univé
Heddes bouw
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer