Nieuw zaalvoetbalteam erbij


Het seizoen loopt maar VVS heeft er weer een seniorenteam erbij: het Poolse veldteam van VVS 3 start nu ook in de zaal als VVS 5. En dat in de 3e klasse in een poule met VVS 1 en VVS 4. Lekker veel thuiswedstrijden dus voor de mannen. De aanleiding om in de zaal te starten was dat het team veel nieuwe spelers heeft en dus een grote selectie. Af en toe krijgen spelers vrijaf en met het spelen in de zaal kan hen een mooi alternatief worden geboden om toch wedstrijden te spelen. Op de 28e oktober maken ze hun debuut, uit tegen ZVV Avenhorn/K&S 5. Veel plezier en succes mannen!

Business Club

Windenergysolutions
Van Diepen
Van Lierop
Piet Swart
Rabobank
Koopman
Deventrade
Rijkhoff
KRNGroep
Schipper Kozijnen
ZON

Subsponsors

SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer