Nieuw zaalvoetbalteam erbij


Het seizoen loopt maar VVS heeft er weer een seniorenteam erbij: het Poolse veldteam van VVS 3 start nu ook in de zaal als VVS 5. En dat in de 3e klasse in een poule met VVS 1 en VVS 4. Lekker veel thuiswedstrijden dus voor de mannen. De aanleiding om in de zaal te starten was dat het team veel nieuwe spelers heeft en dus een grote selectie. Af en toe krijgen spelers vrijaf en met het spelen in de zaal kan hen een mooi alternatief worden geboden om toch wedstrijden te spelen. Op de 28e oktober maken ze hun debuut, uit tegen ZVV Avenhorn/K&S 5. Veel plezier en succes mannen!

Business Club

Rijkhoff
KRNGroep
Deventrade
Schipper Kozijnen
ZON
Piet Swart
Koopman
Windenergysolutions
Rabobank
Van Diepen
Van Lierop

Subsponsors

NL-Jobs
Univé
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw