Nieuw kunstgras voor VVS’46


Vanaf volgende week wordt er gestart met de aanleg van ons nieuwe kunstgrasveld. Het oude met rubber gevulde veld wordt na 12 jaar vervangen door een nieuw met kurk gevuld veld. Maandag 22 maart om 9:30 wordt de aftrap gedaan door Dirk Ranzijn namens VVS en wethouder Herman ter Veen namens gemeente Opmeer. Ook bij Grasshoppers wordt op deze dag gestart. Het verwijderen en het plaatsen van het nieuwe veld zal ongeveer 4 weken in beslag nemen.

Trainingen:

Omdat de trainingen gewoon doorgaan zullen deze van het C-veld verplaatsen naar het B-veld en die van het D-veld blijven onveranderd. Dit betekend wel dat de trainingen waarbij de lichten aangaan, de eerste weken hinder ondervinden en niet door kunnen gaan. Gelukkig gaat de klok 27 maart vooruit en kunnen we weer langer in de avonden doortrainen.

Vanaf eind april kunnen wij weer vele jaren genieten van ons nieuwe kunstgrasveld.

Business Club

Rabobank
ZON
Van Diepen
Piet Swart
KRNGroep
Deventrade
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Rijkhoff
Koopman
Van Lierop

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw