Mutaties A-selectie


De nieuwkomers in de A-selectie zijn:

  • Jeroen Kossen en Lars Apeldoorn (Reiger Boys
  • Gerswin 'Bollie' Casser (Hollandia Zaterdag)
  • Daan Elings, Mitchell Wester, Sander Vlaar (O19-1)

Gestopt in de selectie zijn: 

  • Martijn Beerepoot, Kevin Groot, Bas Maas, Mike Schuit
  • Nick Hiemstra (lange blessure)
  • Tijmen Koelemeijer (Spartanen)

De concurrentie voor de plekken in de basis van het 1e lijken toe te zijn genomen met de komst van enkele ervaren spelers. Jeroen Kossen kent Stefan Dol van hun gezamenlijke tijd bij FC Marlene, waar Jeroen jarenlang eredivisie heeft gespeeld. Jeroen komt samen met Lars Apeldoorn, die aanvoerder was bij de zaterdag 3e klasser, naar VVS toe. Gerswin Casser woont in Spanbroek en speelde in het verleden o.a. voor Grasshoppers 1 en Hollandia zaterdag. Mooie versterkingen in alle linies, naar het zich laat aanzien. Welkom bij VVS allemaal!

Business Club

Piet Swart
ZON
Schipper Kozijnen
Rijkhoff
Koopman
Rabobank
Van Lierop
Deventrade
Windenergysolutions
Van Diepen

Subsponsors

Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
SMP Sportcare
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop