Mutaties A-selectie


De nieuwkomers in de A-selectie zijn:

  • Jeroen Kossen en Lars Apeldoorn (Reiger Boys
  • Gerswin 'Bollie' Casser (Hollandia Zaterdag)
  • Daan Elings, Mitchell Wester, Sander Vlaar (O19-1)

Gestopt in de selectie zijn: 

  • Martijn Beerepoot, Kevin Groot, Bas Maas, Mike Schuit
  • Nick Hiemstra (lange blessure)
  • Tijmen Koelemeijer (Spartanen)

De concurrentie voor de plekken in de basis van het 1e lijken toe te zijn genomen met de komst van enkele ervaren spelers. Jeroen Kossen kent Stefan Dol van hun gezamenlijke tijd bij FC Marlene, waar Jeroen jarenlang eredivisie heeft gespeeld. Jeroen komt samen met Lars Apeldoorn, die aanvoerder was bij de zaterdag 3e klasser, naar VVS toe. Gerswin Casser woont in Spanbroek en speelde in het verleden o.a. voor Grasshoppers 1 en Hollandia zaterdag. Mooie versterkingen in alle linies, naar het zich laat aanzien. Welkom bij VVS allemaal!

Business Club

Schipper Kozijnen
KRNGroep
Koopman
Deventrade
Rabobank
Van Diepen
Rijkhoff
Piet Swart
Windenergysolutions
Van Lierop
ZON

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
Univé
Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare