Mooie ervaring Tessa Konijn op EK


Afgelopen weekend ben ik thuis gekomen van Finland. Van 5 december t/m 15 december was ik in Finland voor EK futsal. Totaal hebben wij 6 wedstrijden gehad. Eerste 3 wedstrijden waren poule wedstrijden. Eerste 2 wedstrijden ging verloren tegen Engeland met 1-0 en 1-3 van Rusland, laatste poule wedstrijd tegen Denemarken en wonnen we met 3-2 en geplaatst voor de kwartfinale! Tegen Spanje verloren we nipt 5-4 in de kwartfinale. Toen moesten we nog 2 wedstrijden spelen voor plaats 5-8. De eerste wedstrijd verloren we 5-2 van Rusland en moesten we de laatste wedstrijd spelen voor plaats 7 of 8. Helaas ging die ook verloren tegen Zweden 1-2. Wij zijn als 8ste geëindigd.

Het was voor mij een hele mooie bijzondere ervaring om mee te mogen maken.

Business Club

Van Lierop
Rijkhoff
ZON
Deventrade
Schipper Kozijnen
Piet Swart
Van Diepen
Rabobank
Koopman

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer