Mooie ervaring Tessa Konijn op EK


Afgelopen weekend ben ik thuis gekomen van Finland. Van 5 december t/m 15 december was ik in Finland voor EK futsal. Totaal hebben wij 6 wedstrijden gehad. Eerste 3 wedstrijden waren poule wedstrijden. Eerste 2 wedstrijden ging verloren tegen Engeland met 1-0 en 1-3 van Rusland, laatste poule wedstrijd tegen Denemarken en wonnen we met 3-2 en geplaatst voor de kwartfinale! Tegen Spanje verloren we nipt 5-4 in de kwartfinale. Toen moesten we nog 2 wedstrijden spelen voor plaats 5-8. De eerste wedstrijd verloren we 5-2 van Rusland en moesten we de laatste wedstrijd spelen voor plaats 7 of 8. Helaas ging die ook verloren tegen Zweden 1-2. Wij zijn als 8ste geëindigd.

Het was voor mij een hele mooie bijzondere ervaring om mee te mogen maken.

Business Club

Piet Swart
Van Diepen
Rijkhoff
Deventrade
Van Lierop
Koopman
Schipper Kozijnen
ZON
Rabobank

Subsponsors

Heddes bouw
Univé
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer