Monnickendam VR1 – VVS 46 VR 1


Vandaag iets later dan gepland vertrekken we iets na 10.30 uur richting Monnickendam.

Een aardig stukje rijden en met maar 1 wisseltje vandaag hopen we toch stiekem op een mooie wedstrijd. In de eerste paar minuten zijn wij de ploeg met de meeste kansen, maar helaas weet niemand de bal het doel in te knallen. Een paar schoten van afstand en missen voor (bijna) leeg doel je hebt zo van die dagen dat je er vertrouwen in hebt, maar dan begint te twijfelen….Het zal toch wel goed komen vandaag? Na ongeveerd 40 minuten te hebben gespeeld is het Britt K. die de voor ons zo belangrijke goal weet te maken. Zo vlak voor de rust 0-1 voorsprong voelt goed, maar toch zijn we er niet gerust op. In de pauze kopje thee of limonade en nog even doornemen wat misschien beter kan en waar we vooral op moeten letten in de 2e helft.

Net het veld opgetreden en weer vol goede moed en frisse zin is het de thuis ploeg die direct scoort 1-1. Dit is even een tegenvaller, maar gelijk hierna is het Britt K. die voor ons weet te scoren 1-2. Net iets comfortabeler nu en toch bekruipt je het nare gevoel dat het lijkt alsof de andere partij ook steeds meer kansen krijgt…Het loopt een beetje stroef en in de 25e minuut is het wederom Britt K. die scoort 1-3. Het moet nu toch gek gaan als het mis gaat toch? Helaas weet Monnickendam het doel nog 2x te vinden en zo is de eindstand 3-3. De wil om te winnen was er misschien wel, maar helaas is het niet gelukt. 1 puntje nemen we mee naar Spanbroek, maar er zijn zeker nog een aantal verbeterpuntjes waar aan gewerkt kan worden komende week. Bedankt voor de inzet weer!

Business Club

Schipper Kozijnen
ZON
Deventrade
KRNGroep
Rabobank
Piet Swart
Koopman
Rijkhoff
Windenergysolutions
Van Lierop
Van Diepen

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare