KRN steekt veteranen in het nieuw


De Veteranen waren zondag al vroeg op om samen met koffie en cake hun sponsor welkom te heten. Ruud Nolten is met zijn bedrijven KRN Montage en J&K Ligthart sponsor van de 35+ zondag veteranen en kreeg zondag het mooie nieuwe tenue overhandigd door Jan Vijn van de sponsorcommissie. Uniek is dat een deel van de shirts KRN en een deel J&K als opschrift hebben. Dit werkte blijkbaar wat verwarrend voor de selectie, want de wedstrijd tegen Always Forward werd bepaald onnodig met 0-2 verloren. In een analyse achteraf bleek dat de KRN shirts alleen met KRN overspeelde en de J&K shirts idem dito.. De sponsor overweegt naar verluidt al ingrepen in de selectie, onder het motto dat deze natuurlijk wel zijn bedrijven op een goede wijze dienen te vertegenwoordigen. Volledig terecht natuurlijk!

Hoe dan ook, VVS en de veteranen zijn erg blij met de prachtige nieuwe tenues. Dank Ruud!

 

Business Club

ZON
Rijkhoff
KRNGroep
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Van Diepen
Deventrade
Koopman
Rabobank
Van Lierop

Subsponsors

Heddes bouw
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare