Kom jij ons vrijwilligersteam versterken?


Vrijwilligers zijn het hart van onze vereniging. Zonder vrijwilligers heeft onze vereniging geen bestaansrecht. VVS’46 heeft 550 leden maar bestaat ook uit een gigantisch vrijwilligers netwerk. Trainers, coaches, kantinepersoneel en bestuurders zijn misschien de meest bekende functies die vervuld worden, maar wie doen wekelijks het onderhoud aan ons complex, wie zorgt voor het verzorgen van alle materialen, wie onderhoudt de website en sociale media, wie verzorgt de ledenadministratie, wie maakt de wedstrijd en trainingsschema’s, wie zorgt voor het wel en wee van onze jeugd, wie zorgt voor een toernooi of feest of gewoon een gezellige middag bij de vereniging? Dit gebeurt allemaal door vrijwilligers. Veel handen maakt licht werk, dus met ongeveer 125 vrijwilligers is VVS’46 erg blij. Dit houdt gelijk ook in dat er altijd wel vacatures zijn binnen de vrijwilligerspoule.

Voor de huidige vacatures klik hier of neem contact op met VVS'46 secretaris@vvs46.nl 

Business Club

Deventrade
KRNGroep
Rabobank
Koopman
Piet Swart
ZON
Schipper Kozijnen
Van Diepen
Van Lierop
Windenergysolutions
Rijkhoff

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw