Knappe uitzeges 1e en 2e


VVS 1 speelde uit bij de oude club van Larbi, Hollandia T. De laatste jaren een stabiele derdeklasser, maar dit jaar wat minder op dreef. VVS opende goed maar zakte wat weg, in een wedstrijd die werd beslist door fouten van beide kanten. Gelukkig werden die aan Tuitjenhornse zijde tweemaal afgestrafd, en aan Spanbroeker zijde eenmaal. Mike Groot en Mick Koopman brachten VVS op 0-2 in de tweede helft, waarna de tegenstander scoorde maar niet verder kwam dan 1-2. Weer drie mooie punten erbij, waardoor VVS met 12 uit 6 nu zelfs tweede staat in de derde klasse. Een heel verschil met vorig seizoen (gelukkig!). Zondag Hauwert thuis, dat wordt weer een mooie testcase.

VVS 2 boekte eveneens een 1-2 overwinning en tevens de zoetste die je maar kunt boeken; uit bij Grasshoppers in Hoogwoud. Hun tweede draait al enkele seizoen bovenin mee in de reserve 2e klasse, dus het zal even wennen zijn geweest dat het VVS 2 van Niels Kolb brutaal de punten meenam naar Spanbroek. Voorlopig draaien de mannen keurig in de middenmoot mee in de 2e klasse, lekker bezig mannen!

Business Club

Schipper Kozijnen
Piet Swart
ZON
Deventrade
Van Lierop
Windenergysolutions
Van Diepen
Rijkhoff
KRNGroep
Rabobank
Koopman

Subsponsors

NL-Jobs
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare