Keeper gezocht voor MO19!


Het Dames en meisjesvoetbal van VVS’46 is groeiende inmiddels heeft de vereniging in elke leeftijd categorie één of meer teams. De MO19 is in de najaar competitie als tweede geëindigd en het mooie aan succes heeft ook een keerzijde, de talentvolle jonge keeper is overgestapt om aan haar verdere ontwikkeling te werken.

Deze begrijpelijke stap betekent wel dat het leuke meidenteam onder de 19 geen keeper meer heeft. Het team is dan ook op zoek naar een keeper, ben je onder de 19 jaar en woon je in de omgeving van Spanbroek en lijkt het je wat laat het ons dan weten! Het team heeft zijn trainingen op maandag van 19.30 uur tot 21.00 uur en woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. Kom eens meetrainen en wie weet ben jij onze belangrijke schakel in het team!

VVS’46 heeft meerdere enthousiaste en goede keeperstrainers dus met je ontwikkeling zit het wel goed. Neem contact op met: ledenadmin@vvs46.nl

Business Club

Deventrade
Van Lierop
Koopman
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Rabobank
Piet Swart
Rijkhoff
ZON

Subsponsors

Univé
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs