Jeugdweekend 2019 - Schrijf je nu in!


Op vrijdag 31 mei en zaterdag 1 juni 2019 organiseren we opnieuw het leukste en sportiefste weekend van het jaar. Voor de JO8 + MO8 tot en met JO11 + MO11 gaat op vrijdag om 19:00 uur het weekend van start en natuurlijk mogen alle voetballertjes gezellig blijven slapen in de Oranjehal. De Minipupillen en Kweekvijver sluiten op zaterdag om 08:00 uur aan tijdens het ontbijt, waarna we een programma vol spellen en voetbal op de planning hebben staan.


Via de volgende link vind je meer informatie over het Jeugdweekend en lees je hoe je je kunt inschrijven:
(Inschrijven kan tot en met 7 mei 2019)


Zien we je dan?!

 

Business Club

Piet Swart
ZON
Deventrade
Schipper Kozijnen
Rabobank
Van Diepen
Rijkhoff
Koopman
Van Lierop
Windenergysolutions

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
Univé
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer