Jan Jonker Guppietoernooi groot succes


Afgelopen zaterdag, 1 februari 2020, was er weer het, inmiddels befaamde toernooi voor de opkomende generatie jonge voetballers en voetbalsters: de guppies. Het toernooi mag de naam en de herinnering dragen aan één van de voorzitters van VVS’46: Jan Jonker. Ter herinnering aan hem wilde mevrouw Jonker en haar familie graag voor de opening de eerste bal in de richting van het doel schieten. Deze doeltrap werd door de jonge voetbal-goali’s van de twee VVS-guppie-teams als het ware “uit het doel werd gekeken”. Het was het startsein voor de guppies om precies om 9.00 uur los te barsten in het 16de toernooi. Deze keer deden ook mee de guppies van de voetbalclubs uit Andijk, Hauwert, Medemblik met 2 teams, Ursem (Rk EDO) en Wevershoof (VVW) met al hun begeleiders en fan’s. Dat er die ochtend veel energie door de spelers en speelsters in het Andijk in edele voetbalspel is gestoken is aangetoond op de thermometer die de Oranjehal hangt. Bij aanvang van het toernooi, om ca 9.00 uur stond deze op 13 C Om 12 uur was deze 4 graden hoger: 17C. Een bewijs van de wervelende en warme sfeer waarin het toernooi altijd wordt gespeeld. Dat kwam niet alleen door de inzet van de sportieve voetballers en voetbalsters. Maar zeker door de energie die de coaches en al de fan’s, op de tribune, door hun enthousiasme en aanmoedigingen. Het is niet alleen het flitsende heen en weer spel dat op de Oranjehalvloer wordt neergelegd met de daaruit volgende doelpunten dat telt. Maar zeker ook de penalty’s tellen mee in de einduitslag.

De einduitslag. Een ingenieuze optelling van wedstrijdpunten en het laten meetellen van gescoorde penalty’s. Iedere vaardigheid telt zo mee. Hoe belangrijk is dat voor hen? De guppies tonen altijd aan dat in de Sport het meedoen belangrijker is dan rangorde. Het bewijs hiervan is de afsluitende scene op de STOELEN en de BEKERS. Dit wordt door alle teams met hetzelfde enthousiasme beleefd. Of jouw team het laagste aantal punten of het hoogste aantal heeft gehaald maakt daarbij niets uit. Met elkaar MEEDOEN daar gaat het bij de Guppies en iedereen eromheen  om. Een goed begin van een hopelijk lang sportief leven!.

Het 2de Guppieteam van VVS’46 op de stoelen!. Het team mag ook bovenaan de ranglijst staan vanwege de meeste punten!

Toch nog even wat uitslagen:

seriewedstrijden

poule  Veld A

 

wedstrijd

penalty’s *

 gescoord  

 

poule Veld B

 

wedstrijd

penalty’s*

gescoord

VVS’46 1 - VVW

1 - 4

2 - 3

Medemblik 1-Hauwert

0 - 0

2 - 3

VVS’46 2 – Medemblik 2

4 - 3

2 - 4

Rk EDO – Andijk

5 - 0

1 - 1

VVS’46 1 - Hauwert

5 - 1

4 - 1

VVW – Medemblik 1

3 - 0

3 - 1

VVS’46 2 - RK EDO

0 -  0

1 - 1

Medemblik 2 - Andijk

1 - 3

2 – 2

VVS’46 1 – Medemblik 1

1 - 0

4 - 2

VVW – Hauwert

3 - 0

2 – 2

VVS’46 2 - Andijk

3 - 0

3 - 3

Medemblik 2 – RK EDO

0 - 2

0 - 2

eindronden

 

 

 

 

 

4den

Medemblik 1  Medemblik 2

 

0 – 3

 

 

3den

Hauwert – Andijk

 

1 - 2

 

 

2den

VVS’46 1 - RK EDO

 

1 – 2

 

1sten

VVW - VVS’46 2

 

0 - 1

 

*De eerste 6 geschoten penalty s tellen mee, gedeeld door 2 bij het totaal aantal punten.

Het Guppie 1-team van VVS’46 met hun coach

Bekijk hier nog wat extra foto's

Business Club

KRNGroep
Rijkhoff
Van Diepen
Koopman
Rabobank
Piet Swart
Deventrade
Van Lierop
Windenergysolutions
Schipper Kozijnen
ZON

Subsponsors

SMP Sportcare
Heddes bouw
NL-Jobs
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop