Jan Jonker Guppietoernooi 2020


Op 1 februari gaat het gebeuren, het jaarlijkse Jan Jonker Guppie toernooi voor onze kweekvijver zal weer in de Oranhal plaatsvinden.

Twee VVS-teams gaan voor het eerst in hun leven echte wedstrijdjes voetballen in toernooivorm. Daarnaast hebben we 6 buurtverenigingen geselecteerd die mee mogen doen. De aanmeldingen waren vele malen groter dan we nodig hadden dus het toernooi leeft als nooit te voren. Het is natuurlijk prachtig om onze allerkleinste VVS voetballertjes en voetbalstertjes te komen bewonderen. We hopen dan ook dat er weer vele toeschouwers zullen toestromen. Vaders en moeder, opa's en oma's, buren, etc..... Iedereen is van harte welkom! Gezien de enorme belangstelling elk jaar hebben we overwogen om alvast kaarten in de voorverkoop te gooien maar we gaan er toch vanuit dat iedereen net aan in de Oranjehal zal passen maar.... vol=vol.... Het speelschema tref je hieronder aan.

 

Gekoppelde documenten openen of opslaan:
2.infocoachesbezoekers.pdf2.infocoachesbezoekers.pdfma 13 jan 2020
5. 2020Guppie20min2020.pdf5. 2020Guppie20min2020.pdfma 13 jan 2020

 

 

 

Business Club

Windenergysolutions
Piet Swart
Rabobank
Deventrade
Koopman
KRNGroep
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
ZON
Van Lierop
Van Diepen

Subsponsors

Heddes bouw
Univé
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer