In de hoofdrol: Niels Kolb


Doordat hoofdtrainer Larbi Loukou door zijn rug was gegaan, nam Niels de honneurs waar samen met Sjaak Huibers. En dat in de wedstrijd van het jaar ! Voorlopig moeten we concluderen dat hij geluk brengt, want het was al 5 jaar geleden dat VVS voor het laatst van Grasshoppers had gewonnen! Zo werden het twee mooie achtereenvolgende zondagen voor de sympathieke trainer/coach, nadat hij de week ervoor met VVS 2 kampioen was geworden in de 3e klasse reserve.

Al rond de winterstop is met het overeenstemming bereikt over contractverlenging, waardoor hij met het 2e de 2e klasse reserve ingaat. Een mooie uitdaging voor het jonge team, die een uitstekende klik lijken te hebben met Niels. VVS is blij om met hem verder te gaan!

Business Club

Koopman
Van Diepen
ZON
Rijkhoff
Windenergysolutions
Rabobank
Van Lierop
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Deventrade

Subsponsors

Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare