In de hoofdrol: Niels Kolb


Doordat hoofdtrainer Larbi Loukou door zijn rug was gegaan, nam Niels de honneurs waar samen met Sjaak Huibers. En dat in de wedstrijd van het jaar ! Voorlopig moeten we concluderen dat hij geluk brengt, want het was al 5 jaar geleden dat VVS voor het laatst van Grasshoppers had gewonnen! Zo werden het twee mooie achtereenvolgende zondagen voor de sympathieke trainer/coach, nadat hij de week ervoor met VVS 2 kampioen was geworden in de 3e klasse reserve.

Al rond de winterstop is met het overeenstemming bereikt over contractverlenging, waardoor hij met het 2e de 2e klasse reserve ingaat. Een mooie uitdaging voor het jonge team, die een uitstekende klik lijken te hebben met Niels. VVS is blij om met hem verder te gaan!

Business Club

ZON
Deventrade
Rijkhoff
Rabobank
Koopman
Windenergysolutions
Schipper Kozijnen
Piet Swart
Van Lierop
Van Diepen

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Heddes bouw
SMP Sportcare
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer