Gratis zaalvoetbalclinic met Stefan Dol


Ben jij onder 13-15 (jongens en meiden) en lijkt zaalvoetbal jou leuk, kom 22 februari vanaf 15:00 uur naar de Oranjehal en Stefan Dol geeft jullie een gratis clinic. VVS'46 zou het leuk vinden als jullie enthausiast worden voor zaalvoetbal en wellicht kunnen jullie een team samenstellen. Spreek met je veld team af, of neem vrienden mee die nu nog niet op voetbal zitten maar wel over zaalvoetbal nadenken, dan zijn ook zij van harte welkom. Je hoeft dus geen lid van VVS'46 te zijn. Je kan gewoon binnenlopen, maar vooraf aanmelden zou wel fijn zijn. Aanmelden kan bij Ed Dol - bestuurslid zaalvoetbal (email: voorzitterzaal@vvs46.nl tel: 06-28759396)

Business Club

Van Lierop
Schipper Kozijnen
ZON
Van Diepen
Rabobank
Piet Swart
Windenergysolutions
KRNGroep
Deventrade
Koopman
Rijkhoff

Subsponsors

Heddes bouw
Univé
NL-Jobs
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer