Giel Kappelhof naar AZ!


Giel Kappelhof is toen hij bijna 5 was begonnen bij de VVS'46 kweekvijver in 2015. Vervolgens ging naar de Mini pupillen, halverwege het seizoen naar de O9-5, seizoen erop O9-3 en daarna de O9-1. Dit seizoen speelt Giel met de J010 in de hoofdklasse bij VVS’46.

Giel is samen met zijn broer begin 2018 begonnen met trainen bij de AZ voetbalschool bij de Zouaven elke zondagochtend nadat hij op stage bij Ajax was geweest. Hier heeft hij een jaar getraind, in december werd dit met een jaar verlengd.

Begin 2019 kreeg hij de uitnodiging om naast de zondag ook met de groepstraining mee te doen op de woensdagmiddag op het AZ complex. Dit is een soort voorportaal om voor een elftal van AZ te worden geselecteerd.

Afgelopen week kreeg hij tijdens een gesprek met hoofd opleiding Paul Brandenburg te horen dat hij is aangenomen en met ingang van komend seizoen bij AZ O11 mag instromen.

Wij als VVS'46 zijn natuurlijk onwijs trots op Giel en wensen hem heel veel succes!

Business Club

Schipper Kozijnen
Piet Swart
Deventrade
Van Lierop
Rijkhoff
ZON
Van Diepen
Koopman
Windenergysolutions
Rabobank

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
NL-Jobs
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare