Giel Kappelhof naar AZ!


Giel Kappelhof is toen hij bijna 5 was begonnen bij de VVS'46 kweekvijver in 2015. Vervolgens ging naar de Mini pupillen, halverwege het seizoen naar de O9-5, seizoen erop O9-3 en daarna de O9-1. Dit seizoen speelt Giel met de J010 in de hoofdklasse bij VVS’46.

Giel is samen met zijn broer begin 2018 begonnen met trainen bij de AZ voetbalschool bij de Zouaven elke zondagochtend nadat hij op stage bij Ajax was geweest. Hier heeft hij een jaar getraind, in december werd dit met een jaar verlengd.

Begin 2019 kreeg hij de uitnodiging om naast de zondag ook met de groepstraining mee te doen op de woensdagmiddag op het AZ complex. Dit is een soort voorportaal om voor een elftal van AZ te worden geselecteerd.

Afgelopen week kreeg hij tijdens een gesprek met hoofd opleiding Paul Brandenburg te horen dat hij is aangenomen en met ingang van komend seizoen bij AZ O11 mag instromen.

Wij als VVS'46 zijn natuurlijk onwijs trots op Giel en wensen hem heel veel succes!

Business Club

ZON
Van Diepen
Rabobank
Van Lierop
Deventrade
Koopman
Piet Swart
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Rijkhoff

Subsponsors

NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
Univé