Gezocht: Redactiemedewerker Nieuwsbrief


Ik heb 3 jaar met veel plezier de nieuwsbrief gemaakt (om de week samen met Mariska Boereboom), maar na 3 jaar wil ik het stokje aan iemand anders doorgeven. Gezocht: iemand die om de week op maandagavond de nieuwsbrief kan maken, thuis vanaf je eigen computer. Je bent er ongeveer een uur per keer mee bezig. De nieuwsbrief heeft zo’n 550 abonnees en wordt wekelijks goed gelezen door onze leden! Misschien iets voor jou?! Voor meer informatie kun je terecht bij Dries Boereboom.

Contactgegevens: mail: pr@vvs46 / telefoon: 06 53121199

Groeten,
Anselma van Ossenbruggen

Business Club

Deventrade
Van Lierop
Rabobank
Windenergysolutions
Piet Swart
Koopman
Schipper Kozijnen
ZON
Van Diepen
Rijkhoff

Subsponsors

Heddes bouw
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
Univé