Gezocht: Redactiemedewerker Nieuwsbrief


Ik heb 3 jaar met veel plezier de nieuwsbrief gemaakt (om de week samen met Mariska Boereboom), maar na 3 jaar wil ik het stokje aan iemand anders doorgeven. Gezocht: iemand die om de week op maandagavond de nieuwsbrief kan maken, thuis vanaf je eigen computer. Je bent er ongeveer een uur per keer mee bezig. De nieuwsbrief heeft zo’n 550 abonnees en wordt wekelijks goed gelezen door onze leden! Misschien iets voor jou?! Voor meer informatie kun je terecht bij Dries Boereboom.

Contactgegevens: mail: pr@vvs46 / telefoon: 06 53121199

Groeten,
Anselma van Ossenbruggen

Business Club

Van Lierop
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Piet Swart
Deventrade
Rabobank
Windenergysolutions
Rijkhoff
Koopman
ZON

Subsponsors

SMP Sportcare
Univé
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw