Gezocht gastheren en gastvrouwen (vrijwilligers)


Gezocht gastheren en gastvrouwen (vrijwilligers) voor de wedstrijddienst bij VVS 46 op zaterdag en/of zondag.

Op zaterdag en zondag worden wedstrijden bij VVS 46 gespeeld. Op zaterdag speelt de jeugd en op zondag de oudere jeugd en de senioren. 
Een wedstrijddienst bestaat uit een ochtend- en middagdeel. 
De gastheer/gastvrouw is het visitekaartje van VVS’46 en aanspreekpunt voor alle bezoekers. Hij/zij ontvangt bezoekende teams en scheidsrechters en verwijst hen door naar de juiste kleedkamer. Stuurt de dienstdoende sleuteldienst aan ziet toe op het goede reilen en zeilen op het gehele complex. 
Kortom draagt zorg voor gezelligheid, orde, netheid en veiligheid.

We bieden een gezellig samenzijn en veel sociale contacten bij onze vereniging en vragen van u als gastheer / gastvrouw een gastvrij ontvangst en begeleiding tijdens de wedstrijden.

Heeft u belangstelling en/of bent u nieuwsgierig? Geef dat dan door, door een berichtje via de mail te sturen aan Kees Berkhout (secretaris@vvs46.nl ). Zij nemen dan met u contact op om een en ander toe te lichten en te bespreken. Voorkeur voor een dag of dagdeel kunt u bij uw mail aangeven. Liever bellen? Dat kan ook: 06-51403582

Business Club

ZON
Rijkhoff
KRNGroep
Van Lierop
Schipper Kozijnen
Piet Swart
Van Diepen
Koopman
Rabobank
Windenergysolutions
Deventrade

Subsponsors

SMP Sportcare
NL-Jobs
Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer