Gezellig Orange Open


Afgelopen zaterdag werd er gestreden in verschillende poules om de eer van de Orange Open. Anders dan andere jaren werd er nu gespeeld op alleen het A en B veld. Desondanks was het zeker niet minder gezellig, want er was geweldig voetbal te zien tijdens een zeer mooie zonnige avond. Fiesta Macumba was de winner van het toernooi en in de gemengde poule wonnen de Helden op sokken. Na de wedstrijden trokken de spelers masaal de kantine in voor de Champions League en met DJ Skip achter de knoppen werd het nog lang gezellig. Volgend jaar verwacht de organisatie met een paar nieuwe commissieleden weer op 3 velden te voetballen.

Business Club

ZON
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Van Diepen
Rijkhoff
Rabobank
Piet Swart
Koopman
Van Lierop
Deventrade

Subsponsors

Heddes bouw
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Univé
NL-Jobs