Finale VVS Champions League


Vandaag was de finale van de VVS Champions League. De ploegen van JO10-1, 2, 3 en JO9-1 waren gemixed en omgevormd tot Liverpool, Paris St.Germain, Juventus en Barcelona.

6 weken lang werd er geknockt en gestreden. Er werd gelachen, soms gehuild, gejuicht maar vooral heel erg veel plezier met elkaar gemaakt. Soms waren de uitslagen wat vertekent want elke wedstrijd was behoorlijk gelijkwaardig. Na 6 weken was vandaag de finale. PSG moest winnen van Liverpool om Juventus nog in te halen. Dit deed PSG ook voortreffelijk. Echter Juventus was te sterk voor Barcelona en is met 15 punten uit 6 wedstrijden de terechte kampioen.

Dit werd met elkaar gevierd met een prachtige beker, gezang en applaus. Voor iedereen was er wat te drinken en wat lekkers toe. Dank aan alle coaches die dit met elkaar tot een prachtig tournooi maken.

Dit toernooi is nu af, de komende weken gaan we verder met het EK voetbal!

Groet en veel plezier!

Marius Boon

Business Club

Piet Swart
Rabobank
Windenergysolutions
ZON
Schipper Kozijnen
Rijkhoff
Deventrade
KRNGroep
Koopman
Van Diepen
Van Lierop

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
NL-Jobs